Korzyści ze stosowania technologii Vacuum -- Golpasz | Pasze dla drobiu, bydła i trzody

Korzyści ze stosowania technologii Vacuum

5.05.2020

Produkcja pasz w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne przynosi wiele korzyści stosującym te wyroby hodowcom. Coraz szersza wiedza z zakresu żywienia zwierząt pozwala na lepsze dopasowanie dawek pokarmowych do potrzeb poszczególnych osobników. W poniższym artykule przedstawiamy zalety stosowanej przez nas  unikalnej w skali kraju technologii Vacuum Coating.

Technologia Vacuum  Coating – co to takiego?

Dotychczas produkowane pasze cechowały się tym, iż tłuszcz nie wnikał w całości w głąb granulatu, co z kolei nie dawało wystarczających efektów w hodowlach. W związku z tym firma Golpasz jako pierwszy producent pasz w Polsce zdecydowała się na wdrożenie do swojego procesu produkcyjnego technologii Vacuum Coating. Wykorzystuje ona próżniowe natłuszczanie, dzięki czemu pozwala uzyskać efekt równomiernego rozprowadzenia tłuszczu po całym granulacie. Takie rozwiązanie przyniosło naszym hodowcom wiele korzyści, które opiszemy poniżej.

Pasze wyprodukowane w oparciu o technologię Vacuum

Pasze dla zwierząt wyprodukowane w oparciu o technologię próżniowego natłuszczania Vacuum Coating posiadają szereg zalet, które pozytywnie wyróżniają je na tle konkurencyjnych produktów. Do najważniejszych korzyści z ich stosowania możemy zaliczyć

  • Wyższą strawność pasz
  • Bilansowanie wysokich poziomów energii w paszach, poprzez dodanie wysokiej ilości tłuszczu
  • Uzyskanie trwałego i odpornego na nakruszenie się granulatu
  • Uzyskanie wysokiej homogeniczności mieszanki.

Technologia Vacuum – rozwiązanie przynoszące korzyści w hodowli

Z powyższego wynika w prost, że zastosowanie pasz wyprodukowanych w oparciu o technologię próżniowego natłuszczania Vacuum Coating przynosi szereg korzyści takich jak wysoka strawność paszy, czy też trwały i odporny na nakruszenie granulat. Wybierając Golpasz korzystasz więc z unikalnej w skali kraju technologii, która skutecznie przekłada się na sukces Twojego gospodarstwa!

Producent pasz dla hodowli bydła, trzody, drobiu Golpasz S.A.

GOLPASZ S.A.
ul. PTTK 50
87-400 Golub-Dobrzyń
woj. kujawsko-pomorskie
Polska

KRS 0000067125
Sąd Rejonowy w Toruniu
NIP 878-00-08-977
REGON 870220647
kapitał zakładowy 6.749.293,00 zł
opłacony w całości

© Copyright 2021 by Golpasz S.A.. Wszelkie prawa zastrzeżone. Polityka RODO

Visit Us On Facebook